Impresja
- ul. Mazowiecka 15, 18-300Zambrów, woj. podlaskie
tel. 86 271-30-21, kom. 662 171 662, biuro@impresja-zambrow.pl

Hotel w Zambrowie to wyjątkowe miejsce na Podlasiu, które łączy w sobie trzy pierwiastki: wytworność, profesjonalizm, kompleksowość. Odpowiadają im świadczone tu usługi: catering, restauracja, noclegi.

Zambrów położony jest nieopodal Białegostoku (70 km), Ostrołęki (60 km) i Łomży (27 km). Korzystając z oferty naszego hotelu na Podlasiu poczują Państwo prawdziwy klimat tego miejsca, a także będą mieli okazję skosztować tradycyjnych, staropolskich potraw tego regionu Polski.

Restauracja Impresja oddaje do dyspozycji gości wytworną salę, w której organizujemy szereg przyjęć takich, jak: wesela, przyjęcia komunijne, spotkania biznesowe, bankiety i wiele innych. Zapraszamy również na romantyczną kolację lub uroczysty obiad. Profesjonalna obsługa dokłada wszelkich starań, aby potrawy i serwis były najwyższej jakości.

 

Zachęcamy do skorzystania z atrakcyjnej oferty noclegowej w tym urokliwym miejscu na Podlasiu. Oferujemy pokoje:
- 1-osob. - 220 zł
- 2-osob. - 280 zł
- 3-osob. - 330 zł

Doba hotelowa trwa od godz. 16.00 do 11.00 następnego dnia.

 

Wszystkie wnętrza są tu urządzone z wyjątkową dbałością o szczegóły, schludnie i w taki sposób, aby goście mogli poczuć się u nas jak u siebie w domu. Na pierwszym miejscu stawiamy poczucie komfortu, elegancką aranżację oraz kompleksowość, dlatego w każdym pokoju znajduje się telewizja, Internet WiFi oraz łazienka. W cenę pokoju jest również wliczone śniadanie w formie szwedzkiego bufetu. Zapraszamy serdecznie!

Ta witryna używa plików cookie do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Są one ważne dla poprawnej pracy naszej witryny. Korzystając z tej witryny, wyrażasz zgodę na umieszczanie tych plików cookie.